יסודות הפרסום בפייסבוק – היתרונות של פרסום בפייסבוק לעסקים

הרבה אתרי רשתות חברתיות אחרות הקדימו את פייסבוק אבל אף רשת חברתית אחרת לא גדלה בצעדי ענק כמו פייסבוק. למעשה הוא גדל כל כך מהר שהוא כבר הגיע ליותר מארבע מאות מיליון משתמשים פעילים רק בשנה השישית שלו ולהגיע למספר הזה תוך פחות מעשר שנים זה הישג מדהים.

מפרסמים רבים לא מצליחים לראות את הפוטנציאל השיווקי של פייסבוק ורבים פונים תמיד לחזיתות הפרסום המסורתיות כמו MSN Adcenter או Bing, Yahoo Search Marketing והפרסום הפופולרי ביותר של Google AdWords בתשלום לפי קליק.

עם בסיס ההמונים העצום שלו שממשיך לגדול מרגע לרגע, פייסבוק היא ללא ספק מקום נבון מאוד לפרסם את המודעות שלך.

זכור שהמשתמש הממוצע של פייסבוק מבלה לפחות בניית אתרים לעורכי דין חמישים וחמש דקות כשהוא דבוק לאתר הרשת החברתית שלו בפעילויות רבות כגון צ’אט עם חברים שנמצאים כרגע באינטרנט (מספק גידול אוטומטי של צפייה במודעה שלך בזמן אמת אם המודעה שלך מספיק מעניינת), משחק במשחקים חברתיים עם שחקנים אחרים, עדכון מידע אישי, העלאת תמונות ועוד הרבה יותר.

מכיוון שפייסבוק תוכננה עם כלי חיפוש שבו אתה יכול להגדיר פרמטרים כדי לצמצם את הציד שלך, אתה יכול מיד לנתב את קהל היעד שלך כדי לאתר דיוק באמצעות מבנים של שפה, תחומי עניין ביחסים, מצב מערכת היחסים, מקום עבודה, השכלה, מילות מפתח, מין, גיל ולפי מיקום.

על ידי הגדרת החיפוש שלך והתאמה לצרכים ולרצונות של הדמוגרפיה שבחרת, הסיכוי שהמודעה שלך תזוהה (בתנאי שאתה מעלה מודעה מעניינת ומושכת תשומת לב) הוא עצום.

האתגר בכל זאת בפרסום בפייסבוק הוא שאתה באמת צריך ליצור מודעות שישאירו את הקהל שלך מכור לפחות לכמה שניות בהשוואה לשימוש בחזיתות פרסום מקוונות אחרות. אבל הצד החיובי של זה הוא שכששמים לב אליו, תתאפסו להרבה קליקים מכיוון שפייסבוק הוא אתר רשת חברתית והחדשות על משהו מעניין במיוחד באותו אתר עוברות מהר בצורה מדהימה.

פרסום בפייסבוק, בדיוק כמו בכל פלטפורמה אחרת, נתון לבדיקה וביקורת על ידי צוות פרסומות מיוחד של פייסבוק והם צריכים לעמוד בסט מסוים של קריטריונים התואם את פורמט הרשתות החברתיות של פייסבוק כדי להתקבל, כך שבתחילת התוכנית שלך לשלוח מודעה, חשבו מיד על מודעה שתתאים לאתר רשת חברתית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *